Verksted Logg inn Retur Betaling Frakt/hjemkjøring

Kontakt


Kontakt oss:  
Tlf +47 73 82 43 10

eller 

firmapost@nordiclift.no



Avd Trondheim:                                                                                    Avd Skytta (NDS-Group):

Knut Ulseth

Avd Trondheim                                                                                    Avd. Skytta
Salg/Daglig leder                                                                                Salg / web
+47 488 65 600                                                                                  +47 411 78 000
knut@nordiclift.no                                                                               ronny@nordiclift.no 


Frode Rosmæl

Frode Rosmæl
Avd Trondheim
Salg
+47 951 87 632
frode@nordiclift.no

Pål Nordmeland

Pål Nordmeland
Avd Trondheim
Prosjektsalg/teknisk
+47 951 87 635
paal@nordiclift.no


Ann Solberg

Ann Solberg
Avd Trondheim
Regnskap/faktura
+47 459 60 279
ann@nordiclift.no

Terje Buum
Avd Trondheim
Salg
+47 459 51 422
terje@nordiclift.no


Kay Rune Løvli

Kay Rune Løvlie
Avd Trondheim
Serviceansvarlig
+ 47 930 11 820
kay@nordiclift.no


Jens Martin Trondsen

Jens Martin Trondsen
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 459 02 499
jens.martin@nordiclift.no

Stian Gimse

Stian Gimse
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 479 03 880
stian@nordiclift.no


Martin Sollie
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 488 46 001
martin@nordiclift.no 


Øyvind Myrstad
Avd Trondheim
Lageransvarlig
+47 900 29 270
oyvind@nordiclift.no 

Våre adresser:

Nordic Lift AS
Org nr: 991 477 470 

Avd Skytta - NDS Bygget
Industriveien 26
1481 Hagan
utlevering / visning etter avtale med Ronny på tlf 411 78 000 - ronny@nordiclift.no.

Butikk Avd Trondheim
Østre Rosten 72
7075 Tiller
Åpent alle ukedager 8-16.


Hentelager:


Hovedlager Avd Trondheim
(Samme som butikk)
Østre Rosten 72
7075 Tiller
Åpent alle ukedager 8-16.

Eksternt hentelager Hegstadmoen/Trondheim:
(Kun for vareutlevering etter avtale)
Heggstadmoen 5
7080 Heimdal

Hentelager Nordic Lift avd. Øst - Mob. 411 78 000
(NDS bygget)
Industriveien 26
1481 Hagan
Åpent for utlevering etter avtale.

Obs! Det kan i enkelte tilfeller være nødvendig å sende noen varer fra hovedlager til Strømmen. 
Noe leveringstid må da påregnes.

Hvor er vi


Nordic Billyft AB Sverige

Avd Tidan
Sørhaga 1
54991 Tidan
post@nordic-lift.com

Avd Göteborg
Industrivägen 57
433 61 Sävedalen
post@nordic-lift.com

Hvor er vi